BEZPŁATNE SPOTKANIE ONLINE - Jak uchronić firmę przed ryzykiem upadłości? ZAPISZ SIĘ!

Kancelaria

Na rynku usług prawnych istniejemy od 10 lat. Z roku na rok powiększamy swoje zasoby o kolejne działy i specjalizacje.

Specjalizujemy się w zakresie postępowania oddłużeniowego pozwala to nam skutecznie pomagać Klientom i rozwiązywać nawet najbardziej złożone problemy. Stawiamy na profesjonalizm i rzetelność wykonywanych usług oraz indywidualne podejście do klienta.

Tworzymy zespół ekspertów specjalizujących się w zakresie obsługi biznesowej.
Łączymy w swoich usługach doradztwo prawne, finansowe oraz księgowe.

Dowiedz się więcej

Nasz zespół

POMAGAMY W CAŁEJ POLSCE

Nasza rozbudowana struktura prawna pozwala nam na obsługę Państwa w biurze w Gdyni, w Warszawie oraz bezpośrednio w miejscu prowadzenia przez Państwa działalności. Dotychczasowe doświadczenie w zakresie obsługi klientów na terenie całej Polski gwarantuje, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanej sprawie.

Nasz zespół

WYRÓŻNIA NAS KOMPLEKSOWOŚĆ DZIAŁAŃ, ZA KTÓRĄ JESTEŚMY CENIENI W BRANŻY.

Poprzez kompleksowość działań rozumiemy połączenie prawa z innymi niezbędnymi obszarami funkcjonowania przedsiębiorstwa. Zespół ekspertów naszej Kancelarii to osoby z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie prawa, finansów, księgowości i ekonomii. Wszystkie te elementy czynią nas jedyną Kancelarią w Polsce z tak szeroką ofertą usług skierowanych do Klientów biznesowych.

ZESPÓŁ

Tworzymy zespół ekspertów specjalizujących się w zakresie obsługi biznesowej. Łączymy w swoich usługach doradztwo prawne, finansowe oraz księgowe.

Bez połączenia tych trzech obszarów, niemożliwym jest precyzyjne opracowanie strategii działania z uwzględnieniem wszystkich szans i zagrożeń, a przecież o to właśnie chodzi. Jesteśmy jedyną Kancelarią na rynku, która posiada taką ofertę dla swoich klientów.

Poprzez dogłębną analizę prawno-finansową układamy strategię działania, która ma przynieść przedsiębiorcy realny pieniądz w jego portfelu oraz pozwolić czerpać korzyści i satysfakcję z tego co robi.

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Maria Borycka - Mróz

PREZES ZARZĄDU, DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

536 256 144
maria.borycka@biznesnaplus.com

OBSŁUGA KLIENTA W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM

Odpowiada za organizację pracy działu obsługi klienta, bierze czynny udział w konsultowaniu oraz weryfikowaniu spraw. Specjalizuje się w prawie restrukturyzacyjnym i upadłościowym. Prowadzi videobloga z poradami dla przedsiębiorców na kanale YouTube: Biznes na Plus. Z wykształcenia prawnik, Aplikacje radcowsą odbyła przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. W pracy kieruje się przede wszystkim jasnym i czytelnym przepływem informacji oraz dążeniem do postawionego celu.

Ludzie, którzy tracą czas czekając aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!

ANNA BUFNAL

DORADCA RESTRUKTURYZACYJNY

anna.bufnal@biznesnaplus.com

OBSŁUGA KLIENTA W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM

Doradca restrukturyzacyjny z wieloletnim doświadczeniem w zakresie przeprowadzania procesów upadłościowych i restrukturyzacyjnych. W swojej pracy kieruje się profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Pasjonuje się układaniem strategii optymalnych i spełniających oczekiwania klienta. Motto, którym się kieruje brzmi: “nie ma sytuacji bez wyjścia”. Nawet w najtrudniejszej sprawach za cel stawia sobie znalezienie rozwiązania najbardziej satysfakcjonującego dla klienta.

Nie ma sytuacji bez wyjścia, zawsze istnieje rozwiązanie.

Aleksandra Dziedzina

MENEDŻER DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA BIZNESOWEGO

795 184 390
aleksandra.dziedzina@biznesnaplus.com

Doświadczony sprzedawca i marketingowiec. Specjalizuje się w zakresie wsparcia dla przedsiębiorstw, postępowania oddłużeniowego, restrukturyzacją i obsługą prawną. Sprawnie i skutecznie zarządza działem obsługi Klienta. Nadzoruje przeprowadzaną pomoc przez Doradców.

Sandra Sobiechowska

SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY REGIONU

535 238 360
sandra.sobiechowska@biznesnaplus.com

Doświadczony sprzedawca. Swoje wieloletnie doświadczenie związane ze sprzedażą w sektorze bankowym i motoryzacyjnym łączy w kontakcie z Klientem biznesowym i indywidualnym.

Każde wielkie osiągniecie zaczyna się decyzją, by spróbować

Justyna Baniecka

OPIEKUN SIECI PARTNERSKIEJ

690 990 370
justyna.baniecka@biznesnaplus.com

Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, dzięki czemu zawsze potrafi wczuć się w sytuację klienta, znaleźć indywidualne podejście i odpowiednie rozwiązanie.

ANNA GANCZAREK

MENEDŻER DZIAŁU UPADŁOŚCI I RESTRUKTURYZACJI

anna.ganczarek@biznesnaplus.com

Specjalista z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prawa bankowego. Jej pracę cechuje dokładność i rzetelność. Ceni sobie spokój i możliwość precyzyjnego podejścia do obsługiwanej sprawy. Odpowiada za nadzór i strategię prowadzonej sprawy. Weryfikuje przygotowywane przez specjalistów wnioski oraz zatwierdza ich kompletność. Merytorycznie opracowuje argumentację i plany restrukturyzacyjne.

Cokolwiek robisz - rób to najlepiej jak potrafisz.

PAULINA DEHLING

PRAWNIK, SPECJALISTA DS. RESTRUKTURYZACJI

paulina.dehling@biznesnaplus.com

Absolwentka kierunków prawa i administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Wielokrotna stypendystka za osiągnięcia naukowe. W pracy zajmuje się przygotowaniem formalnym podstępowania restrukturyzacyjnego oraz prowadzeniem negocjacji z wierzycielami. Spójność dokumentów i stanu faktycznego jest dla niej priorytetem. Za cel stawia sobie zapobiegnięcie powstania braków formalnych oraz rzetelne przygotowanie wykazu zobowiązań klienta. Do głównych zainteresowań z zakresu prawa zalicza prawo upadłościowe, restrukturyzacyjne oraz cywilne.

Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione.

MAJA TRZECIAK-POLAK

DYREKTOR FINANSOWY

Przez kilkanaście lat pracowała w banku, w tym ponad 10 lat jako analityk kredytowy. Jej głównymi klientami byli deweloperzy i rolnicy. Odpowiedzialna za prognozy finansowe oraz biznesplany. Ponadto, analizy branżowe, popytu i podaży oraz ryzyka. Dodatkowo przeprowadza negocjacje z wierzycielami.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.

FILIP TOPOLNICKI

ASYSTENT RADCY PRAWNEGO, SPECJALISTA DS. WINDYKACJI

Specjalista ds. windykacji wspomaga gdyński oddział Kancelarii. Wprowadza świeże podejście do wykonywanych obowiązków - młodość i ambicja nie pozwalają mu wciągnąć się w utarte schematy myślenia.

Jak już się w coś angażujesz to rób to na 100%

REGIONALNI MENEDŻEROWIE SPRZEDAŻY

SZYMON KOZIOŁ

DYREKTOR REGIONALNEJ SIECI SPRZEDAŻY, SZCZECIN

537898770
szymon.koziol@biznesnaplus.com

Odpowiada za współpracę z Partnerami Biznesowymi na terenie północno-zachodniej Polski. Doświadczenie zdobywał budując i zarządzając rozproszonymi strukturami sprzedażowymi w bankach i instytucjach finansowych. Świetnie zorganizowany fachowiec, opierający swoją skuteczność na długofalowych relacjach, uczciwości i transparentności współpracy, a także najwyższym poziome świadczonych dla klientów usług.

Droga, którą podążasz, jest równie ważna jak cel, do którego zmierzasz

TOMASZ JABŁONOWSKI

REGIONALNY MENEDŻER SPRZEDAŻY, MŁAWA

530935191
tomasz.jablonowski@biznesnaplus.com

Posiada 11-letnie doświadczenie w administracji Państwowej. Współpracuje z różnymi doradcami: od doradców kredytowych po dotacje z UE, by mieć możliwość szeroko obsłużyć Klienta. Odpowiada za współpracę z partnerami biznesowymi.

KINGA DZIEWAŁTOWSKA-GINTOWT

REGIONALNY MENEDŻER SPRZEDAŻY, WARMIA

511230588
kinga.dziewaltowska-gintowt@biznesnaplus.com

Manager, który od lat buduje i dba o swoją markę. Przez wiele lat prowadziła placówkę franczyzową jednego z czołowych Banków na rynku. Swoje doświadczenie sprzedażowe i obsługowe klienta zdobyła współpracując z czołowymi instytucjami na rynku finansowym. Jako expert w dziedzinie finansowej stawia we współpracy z klientem na wysoką kulturę osobistą, wnikliwą analizę potrzeb klienta, wyszukanie najlepszego rozwiązania, wykorzystując przy tym swoją wiedzę i doświadczenie. Dzięki gruntowej znajomości rynku potrafi rzetelnie, z pełnym zaangażowaniem, dopasować rozwiązanie od potrzeb klienta.

Sukces jest pisany tym którzy w niego uwierzą i będą na niego pracować.

AGNIESZKA MĄCZYŃSKA

REGIONALNY MENEDŻER SPRZEDAŻY, GDYNIA

536100042
agnieszka.maczynska@biznesnaplus.com

Doświadczenie zbierała przez 16 lat w bankowości. Po zmianach rynkowych postanowiła stanąć po drugiej stronie i zacząć pomagać Klientom. Skupiona na samorozwoju, szczególnie w sporcie.

Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się strach.

MACIEJ LULA

REGIONALNY MENEDŻER SPRZEDAŻY, WROCŁAW

537114132
maciej.lula@biznesnaplus.com

Wiedzę i doświadczenie rynkowe zdobywał u czołowego dewelopera w Polsce. Po odejściu z branży w 2018 roku, na zlecenie klientów, przeanalizował i zweryfikował rynki inwestycji alternatywnych. Consultingował, szkolił i współpracował z inwestorami przy wielobranżowych projektach. Zna atmosferę kredytów, kont, leasingów, biznesu, nieuczciwej konkurencji, złota, diamentów, pożyczek i nieprzespanych nocy. Ceni sobie otwartą i szczerą komunikację, wolność myślenia i decyzji oraz szacunek do ludzkiej pracy.

Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione"